elektropunktur

Elektropunktur

TANI VE TEDAVİ CİHAZI

Tanı cihazının beden analizi ve Biorezonans terapisi frekans kontrollü bilgisayarlarla yapılır. Hiçbir yan etkisi yoktur. Frekans veya titreşim sayısının bir olayın birim zamanda (genellikle 1 saniye) içinde kaç defa tekrarlandığının bir ölçüsüdür.

Hücresel boyutlara kadar yaşayan tüm organizmalar elektriksel devinimlerden dolayı belli seviyelerde ölçülebilir frekanslara sahiptir. Sağlıklı insanla hasta insan arasın da ise frekans olarak farklılıkları olduğu tespit edilmiştir.

Bilim adamlarının yaptıkları araştırmalara göre her hastalık belli bir aralıkta olmak üzere farklı frekanslara sahiptir.Bu nedenle bu frekans farklılıkları yeni bir hastalık teşhis yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Sağlıklı insanın yayınladığı frekans ortalama 62-78 Hz civarındadır. Hücresel boyutlarda ise 62-72 MHz (106 Hz) civarında olan frekans aralığı, soğuk algınlığı, grip gibi durumlarda 58 MHz’e kadar düşmektedir. Kanser gibi hastalıklarda ise bu frekans aralığı 42 MHz gibi daha düşük seviyelere inmektedir.

Vücudumuza giren Alerjenler, virüsler, bakteriler, amalgam, mycosis gibi normal frekans düzenini bozarlar.

El, ayak ve başımıza konulan elektrotlar sayesinde; bu frekans düzenini bozan elektromanyetik frekanslar belirlenir ve cihaza transfer edilir. Bu sayede dolaşım, bronş-pulmoner, sindirim, genito üriner, endokrin ve bağışıklık sistemlerinde, başımızdaki organlarımızda, el ve ayak eklemlerinde detaylı tarama yapmaktadır.

Omurgamızdaki hasarları ve aynı zamanda çakralarımız (enerji çekim merkezleri) açık olup olmadığını, auramızda herhangi bir kırıklık olup olmadığını tespit eder. Yediğimiz gıdaların hangisinin vücudumuza olumlu yada olumsuz etki yaptığını rapor halinde hazırlar.

Tespit gerçekleştikten sonra cihazda hastalık yapan frekanslar ters çevrilir ve hastanın vücuduna geri verilir.

İYİLEŞME terapi frekanslarıyla gerçekleşir.

Biyolojik, fiziksel frekanslar güçlendirilir ve biorezonans terapisi vücudun kendi kendini iyileştirici gücünü bu şekilde uyarır, böylece kendi savunmamızı-bağışıklık sistemimizi güçlendirir. Bu sayede sadece semptomu değil rahatsızlığın sebebi olan kaynağıda yok etmiş olduğumuz için bütüncül İyileşme için ilk adımımızı atmış oluruz.

Hastaya ait patalojik frekanslar biorezonans terapisiyle ters çevrilerek normalleştirildiği için bağışıklık sistemini bozan engeller kaldırılmış olur ve organizma sağlıklı çalışır duruma kavuşur. İyileşme sağlanmış olur.

Sosyal Medyada Paylaş